Ježíškova vnoučata v Diakonii Písek

23. listopadu 2017

I obyvatelé pobytových služeb Diakonie Písek se, díky aktivitě sociální pracovnice Mgr. Ivety Veselé, zapojili do projektu Českého rozhlasu "Ježíškova vnoučata". Klienti si sami napsali, někteří s pomocí pečovatelů, co by rádi měli pod stromečkem. Velmi milé bylo, jak rychle si dárci (vnoučata) přání rozebrali .a už 17.11 se naskytla první příležitost pro darování.

Ježíškova vnoučata v Diakonii Písek
23. listopadu 2017 - Ježíškova vnoučata v Diakonii Písek

Ve sváteční den, v pátek 17.11 k nam dorazila prvni Ježíškova vnoučata a udelala ohromnou radost nasim klientum v Domove: manzelum Frantiskovi a Ludmile a panu Evzenovi.Vime, ze Jeziskova vnoucata musela za nami dojet velky kus cesty, udelala si cas a osobne predala darky. Radost, dojeti a diky ... mockrat dekujeme panu Martinovi s pritelkyni a pani Blance s kamaradkou.

Iveta Veselá

Já osobně jsem překvapen, jak skvělá akce se z tohoto počinu vyvinula. Krásná, někdy až dojemná setkání, radost, překvapení a celkově skvělá nálada. Poděkování patří zejména Ivetě Veselé za její aktivitu a přihlášení do Ježíškových vnoučat.
Chci moc poděkovat všem dárcům za jejich dárky, ale i čas, který setkání věnovali, někdy je to mnohem více, než by se na první pohled mohlo zdát.

Petr Hladík, ředitel

 

Naše středisko v číslech

Pomáháme Vám již 0 let
Ve středisku žije 0 obyvatel
Každý den dojíždíme domů za cca 0 klienty
Zaměstnáváme cca 0 lidí